Po uplynutí časomiery už nebude možné nastúpiť
na tanečný vlak. Nenechávaj si to na poslednú chvíľu.

 

Namiesto toho konaj hneď a nastúp na vlak,
ktorý ťa odvezie na konečnú stanicu TANEC životného štýlu.

KURZY, V KTORÝCH SA SPÁJA INOVATÍVNY A MODERNÝ PRÍSTUP

Aké sú výhody, keď sa rozhodeš absolvovať túto tanečnú premenu životného štýlu?

 • Nemusíš strácať čas cestovaním a hľadaním lektora, ktorý to vie podať jednoducho, hravo, priateľsky a profesionálne.
 • Skúsenosti vyučujúceho presahujú 100-ky hodín vedených kurzov a individuálnych príprav.
 • Kvalita vyučujúceho je v jeho skúsenostiach, v priateľskom prístupe a v tom, že on sám sa vzdeláva od najlepších svetových tanečných mentorov, u ktorých jedna individuálna hodina stojí rádovo v stovkách eur.
 • Inovatívny prístup na hodinách, kedy tanec nie je o veľa informáciách, ale o určitých informáciách, ktoré majú zefektívniť tanec cez životný štýl.
 • Tanečná cesta od seba k páru trvá 6 mesiacov a má celkovú hodnotu 3 000 €.
 • Na ktorýkoľvek zakúpený balík dáva usporiadateľ 14-DŇOVÚ GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ V PLNEJ SUME, pokiaľ to budeš považovať za stratu svojho času, pokiaľ ti to nič nedá, alebo vyučovanie bude pre teba komplikované, nepochopiteľné, ťažké a zložité. Kúpou nič neriskuješ, pretože všetko riziko dáva na seba usporiadateľ.

Čo povedali o Tanečnej ceste tí,
ktorí ju absolvovali?

Janka K., ktorá využila najhodnotnejší V.I.P. balík, sa každou hodinou rýchlejšie zlepšovala,
a v konečnom výsledku jej to zmenilo život v tom, že je viacej uvoľnenejšia.

Zuzka, ktorá veľa rokov tancovala profesionálne, to zhodnotila takto:
"Mne sa páčilo, super zážitok. 👍😎😉  Raz do týždňa je málo. 😂"

Vanda si prešla Tanečnou cestou od seba k páru a jej slová nadšenia sú najmä o tomto: 
"Tvoj kamarátsky a zároveň profesionálny prístup mi priniesol radosť z tanca na celkom inom leveli, o ktorom som ani netušila, že by som ho mohla raz dosiahnuť."

Určite sa zúčastním ďalších kurzov, aby som sa mohol zdokonaliť ešte viac. Mne osobne to dalo spoločenského správania sa v tanci: ako tancovať v páre, vedieť, čo robím a ako viesť partnerku. Už teraz sa teším na pokračovanie. Za mňa super. 💪
Jozef Hrebenár
Na túto tanečnú cestu som sa prihlásil preto, lebo doteraz som nemal žiadne tanečné skúsenosti. Aj keď som doteraz iný tanečný kurz neabsolvoval, celkovo to hodnotím tak, že ma to bavilo, každú hodinu som si užíval a dalo mi to veľa a dokonca oveľa viac, než som čakal. 🙃 Teším sa na ďalšie pokračovanie.
Patrik Kukučka

Pre koho nie je Tanečná cesta od seba k páru?

 • Hľadáš konkrétny tanečný štýl, ktorý sa chceš naučiť.
 • Nie je určená pre tých, ktorí sú spokojní s tým, že tanec je stále iba o tanečnom štýle.
 • Zakaždým hľadáš niečo negatívne, aby ťa to odradilo od toho, aby si vo svojom živote spravil/a zmenu k lepšiemu.
 • Nechce sa ti dať do toho seba, investovať svoj čas i finančný záväzok.
 • Učiť sa iba na kurzoch a 6 dní čakať, že sa tvoje tancovanie zlepší bez vlastného pričinenia a aktivity. Radšej vyhľadaj iný tanečný kurz, kde tento postup akceptujú.
 • Nie je pre teba, pokiaľ chceš mať iba zbierku tanečných figúr a nikde ich nepraktizovať.
 • Pokiaľ si myslíš, že sa naučíš efektívne tancovať od niekoho, kto síce získal úspechy, no odvtedy jeho učenie je stále o tom istom bez zlepšovania procesov, ale hlavne neinvestovania do svojho vzdelávania a zlepšovania svojich schopností.
 • Pre tých, ktorí nemajú radi inovácie, vylepšenia a byť tam, kde tanec dostáva úplne nový rozmer.
 • Pokiaľ chceš napredovať slimačím tempom, táto Tanečná cesta nie je pre teba. Radšej si vyhľadaj taký kurz, kde tvoja investícia bude čo najmenšia.
 • Tanečná cesta nie je pre teba, pokiaľ si stále myslíš, že za kvalitu investuješ najmenšiu finančnú čiastku.

Aké výhody ťa čakajú, keď Tanečnú cestu absolvuješ?

 • Nejedná sa o žiadne B-čkové kurzy, ktorých hodnota je malá a naučenie sa tancovať je otázkou nie rokov, ale mesiacov.
 • Tanečná cesta sa skladá z dvoch kurzov a to LATINO FREESTYLE a SPOLOČENSKÉ TANCE. Preto očakávaj až dvojnásobné "nabitie sa", ktoré bude mať optimistický dôsledok pre tvoj život.
 • Zmysluplne využiješ svoj čas. Aj keď bol tvoj deň náročný, táto Tanečná cesta ťa nabije pozitívnou energiou, čím máš tajnú nefér výhodu oproti tým, čo netancujú.
 • Tanečná cesta od seba k páru má celkovú hodnotu 3 000 €. Hodnota odzrkadľuje cenu individuálneho mentoringu.
 • Keďže už ide o 4-tý ročník, každým ročníkom kvalita rastie, vylepšuje sa, zdokonaľujú sa procesy a ešte ľahšie a efektívnejšie sú podávané informácie na jednotlivých hodinách.
 • Táto tanečná cesta neučí iba tanečný štýl, ale je súčasťou aj životného štýlu. Znamená to, že aj v živote sa ti to bude prirodzene spájať s tým, čo sa naučíš. Inak by celosvetovo známy citát: "Tanec je život." nebol nikdy naplnený.
 • Tanečná cesta je jedinou svojho druhu na Slovensku, pretože jej účinky majú pozitívny dôsledok dokonca aj na život absolventov.

VÝBER TANEČNÝCH BALÍKOV:

LATINO FREESTYLE alebo SPOLOČENSKÉ TANCE
47,00 €
37,00 €
4 vstupy po 60 minút pre 1 osobu na 1 kurz

Latino freestyle je tanečná výzva, v ktorej odhalíš svoj potenciál osobnosti, ktorá v tebe drieme. Naučíš sa tancovať prirodzene sólo na známe i menej známe piesne. Cieľom je dosiahnutie voľnosti v pohybe, zdravého sebavedomia a istoty na parkete.

Spoločenské tance sa rozdeľujú na štandardné (anglický a viedenský valčík, tango, quickstep a slowfox) a latinskoamerické tance (samba, rumba, cha-cha, jive a paso doble). Predovšetkým sa naučíš tancovať tie, ktoré budeš využívať na rôznych akciách (zábavy, plesy, oslavy, jubileá a pod.).
V.I.P. ELITE KOMBO
297,00 €
97,00 €
8 lekcií po 60 minút pre 1 osobu, videozáznamy z oboch kurzov,

1 mentoringová hodina

Tento balík je určených pre tých, ktorí chcú v tanci raketovo rásť. Maximálne zlepšenie prichádza nie na kurzoch, ale mimo nich. Vďaka videozáznamom sa budeš môcť hocikedy vrátiť ku kurzom. Videá budú skrátené a upravené tak, aby ti prinášali hodnotu v informáciách a v následnom aplikovaní bez zbytočných zásahov pri pozeraní.

Ako bonus získaš 1 mentoringovú hodinu s Tomášom, ktorá môže byť o tvojom tancovaní (ako ho zlepšiť, zefektívniť, zjednodušiť), alebo o niečom, v čom chceš vo svojom živote pomôcť cez tanečné princípy (vzťah sám so sebou alebo s niekým, nastavenie mysle na úspech, time management, alebo financie - ako ich mať viac bez veľkej námahy).

Najčastejšie otázky týkajúce sa tejto cesty:

Čo keď nebudem môcť prísť na kurz(y)?

Pokiaľ behom mesiaca nebudeš môcť prísť, náhrada bude spočívať k prístupe videozáznamu podľa zakúpeného balíka. Pokiaľ máš zakúpený balík V.I.P. ELITE KOMBO, náhrada bude konzultovaná individuálne. Treba však kontaktovať lektora Tomáša buď na FB - Tomáš Herman, alebo mailom na: tomas@latinofreestyle.sk.

Na spoločenské tance musíme prísť dvaja?

Vôbec nie. Na tento kurz nie je podmienkou prísť v páre. Je to skôr pokladané za výhovorku, prečo na kurz neprísť, ako skutočný dôvod. Na kurze sa osoby popárajú. Tip: Skús sa opýtať svojich známych, či by sa chceli naučiť umeniu párového tancovania. Pomôžeš nielen druhej osobe, ale aj sebe 🙂

Ak mám záujem o mentoringový tréning, čo treba spraviť?

V prvom rade nás kontaktuj na Facebooku - Tomáš Herman, alebo mailom na: tomas@latinofreestyle.sk. Všeobecne platí, že mentoringová hodina sa ničomu nevyrovná, pretože na hodine sa tvoje tancovanie kvalitatívne zlepší na nepoznanie. Mentoringová hodina môže byť aj o tvojom živote. Nejaká oblasť, ktorú chceš pomôcť zlepšiť. Môže ísť o tieto oblasti: vzťah sám so sebou či s partnerom, efektívna komunikácia, nastavenie mysle na úspech, time management, financie, či pomôcť v začiatkoch biznisu.

Prečo sa platí dopredu?

Dôvod je jednoduchý a síce, keď máš uhradený jeden, alebo oba kurzy, dávaš si tým záväzok, že na kurzy chceš chodiť a získať z nich maximálny úžitok. Inak povedané: "Najskôr daj do tanca seba (svoj čas, energiu i záväzok) a tanec ti to 10-násobne vráti späť."

Keďže ide o platbu dopredu, bude sa mi čiastka automaticky strhávať z účtu?

Nie. Pokiaľ si zvolíš hociktorý balík a uhradíš ho, budúci mesiac sa ti z platobnej karty nič nestrhne. Týždeň pred začatím nového 4-týždňového obdobia ti bude poslaný objednávkový formulár.
Tip: Keď sa rozhodneš zo začiatku vstúpiť do konkrétneho kurzu a v druhom mesiaci chceš vstúpiť ešte aj do druhého, žiaľ, už to nebude možné, pretože každou hodinou účastníci kurzu napredujú. Je to ako dobehnúť vlak, hoci je už na kilometre ďaleko. Preto si zváž, na ktoré kurzy chceš chodiť od začiatku. Výnimku tvoria KOMBO BALÍK a V.I.P. ELITE KOMBO.

Čo si mám na kurz(y) priniesť?

Hlavne vodu / čaj / kávu. Každému podľa chuti. Aj na základe vhodne zvoleného nápoja vieš podať lepší výkon. Oblečenie nie je definované, hlavne, aby si sa cítil/a v tom super. Na latino freestyle je vhodná obuv BEZ opätkov, na spoločenské tance s opätkami (páni 1 cm a dámy aspoň 2 cm). Dôležité je, aby zvolená obuv nerobila čiary na tanečnom parkete. 😉

Keď začínam s tancom, je lepšie ísť na Tanečnú cestu Od seba k páru alebo Od radosti k vášni?

Pokiaľ potrebuješ zvýšiť svoju sebahodnotu, je vhodná Tanečná cesta Od seba k páru. No pokiaľ sa chceš cez víkend zabaviť, nasať informácie priamo do praxe cez pohyb a revitalizovať svoju myseľ, je vhodné sa zúčastniť obidvoch ciest. Pokiaľ sa rozhodneš zúčastniť obidvoch ciest, napíš správu na Facebooku - Tomáš Herman (pridaj si ma aj medzi priateľov, aby som videl aktivitu) a následne odpoviem na tvoju správu (inak by bola správa v spame a na to FB neupozorňuje). Ukážem ti možnosti, aké ťa čakajú pri absolvovaní obidvoch tanečných ciest. Pokiaľ nemáš FB, napíš mail na: tomas@latinofreestyle.sk.