V "Položky a ceny" pribudli 3 voliteľné produkty, vďaka ktorým odstrániš svoje tanečné chyby, čím sa niekoľkonásobne zlepší / zjednoduší / zefektívny tvoje tancovanie. Pri voľbe 8 videozáznamov (z úvodného mesiaca) ti pošlem odkazy do nasledujúceho dňa, kde ich budeš mať prehľadne prístupné a bez časového obmedzenia. Pri zvolení si individuálneho mentoringu (jedného, alebo obidvoch), sa s tebou spojím a dohodneme si termín. 

V "Špeciálna ponuka" sú produkty, vďaka ktorým sa ti oveľa viac prehĺbia, ale aj rozšíria, nadobudnuté informácie, ktoré preberáme na kurzoch. Hodiny ti začnú dávať úplne inú úroveň vnímania toho, čo sa na nich deje. Samozrejme, aj mimo kurzov, keďže je to vytvorené z pohľadu životného štýlu.

Rozhodni sa správne, lebo voľba je to, čo odlišuje ľudí od tých, čo chcú a tých, čo si všemožne hľadajú výhovorku, ktorá ich ale nikam neposunie a sú tam, kde sú. Život nie je o tom, koľko bolesti znesieš, ale koľko pozitívnej radosti nadobudneš vďaka týmto produktom. 

P.S. Na všetky služby / produkty je 14 dňová 100 % garancia vrátenia peňazí, pokiaľ ti to nič nedá a budeš to považovať za stratu svojho času. Napíš mi a ja ti ich bez otázok vrátim.