18 týždňová jazda

Tancovanie nikdy nebolo tak dostupné, ako je v súčasnosti. Ale nájsť niekoho, kto neučí len konkrétny tanečný štýl, ale berie tanec z nadhľadu ako životnú cestu, je už iná pesnička.

A presne táto cesta ťa presvedčí o tom, že tanec nie je veda, ale je to ako s bicyklovaním, raz sa to naučíš a už to nezabudneš. Ale je nevyhnutné ísť v tanci na to postupne (presne ako s bicyklovaním), inak hrozí, že tanec uchopíš z nesprávnej strany. Je to, ako keby chceš začať behať a nevieš ešte kráčať.

 • 9 kurzov LATINO FREESTYLE (v hodnote 1 000 €)
  Aby to bolo ľahko a efektívne stráviteľné, tak každý týždeň sa sprístupní ďalšia časť kvôli tomu, aby sa maximalizoval efekt vstrebania všetkých potrebných informácií a ich aplikovanie do choreografií. Získaš istotu v tancovaní, zabavíš sa, uvoľníš a rozhýbeš svoje telo na atraktívne pesničky, ktorú sú súčasťou členskej zóny.
 • 9 kurzov SPOLOČENSKÉ TANCE (v hodnote 700 €)
  Následne po absolvovaní sólo kurzov bude každý týždeň sprístupnený nová časť pre párové tancovanie. Cieľom je získať pevné tanečné základy a ich následné aplikovanie na rôznych spoločenských akciách.
 • BONUS č. 1 (v hodnote 100 €):
  Choreografický bonus na uvítanie
  V členskej zóne ťa už teraz čaká špeciálny choreografický bonus na uvítanie, ktorý ťa bude zakaždým inšpirovať, keď to budeš potrebovať.
 • BONUS č. 2 (v hodnote 100 €):
  Tanečný nakopávač
  Séria 16-tich mailov (posielané postupne) zameraných na sebarozvoj, (seba)komunikáciu, mentalitu hojnosti i peniaze a to všetko aplikovateľné cez tanečné princípy. Od 3. mailu očakávaj ďalší bonus, ktorý si budeš môcť pravidelne sťahovať. A v úplne poslednom maili ťa čaká ešte jeden superbonus, ktorý celé toto mailové dielo završuje.
 • BONUS č. 3 (v hodnote 100 €)
  222 inšpirujúcich tanečných citátov životného štýlu
  Tanečné citáty aplikovateľné do života, ktoré sú vytvorené na základe viac ako 10 ročných skúseností Tomáša Hermana, ktorý ich vytvoril za 8 mesiacov. Ide o studnicu tanečných inšpirácií zameraných na životné oblasti, ako napr. tanečné nastavenie hodnôt, time management, efektivita žitia, príroda, vesmír, vzťah k seba i k druhým, mentalita hojnosti, prosperita a veľa iných.

Táto unikátna tanečná jazda obsahuje 7 hodín materiálu, ktorý ti po získaní ostáva bez časového obmedzenia.

Celková hodnota 2 000 € zodpovedá cene polročného individuálneho mentoringu priamo s Tomášom Hermanom.

P.S. Na tancovanie doma si stačí pripraviť priestor o rozmeroch 3 x 3 metre a tancovať môžeš na plávajúcej podlahe.

Túto 4 a pol mesačnú tanečnú jazdu s troma bonusmi získaš za
(pozri nižšie)

Nemusím to robiť, ale kvôli väčšej spokojnosti a istote klienta dávam ...

na túto 18-týždňovú tanečnú jazdu so všetkými bonusmi 14-dňovú záruku vrátenia peňazí, pokiaľ ti nič nedá a budeš to považovať za stratu času.

Napíš mi a ja ti peniaze bez otázok vrátim späť.

Som ale presvedčený o tom, že si túto tanečnú jazdu budeš dlho užívať aj po skončení. Minimálne, čo sa týka spoločenských tancov.

TEŠÍM SA NA TEBA V SPANILEJ TANEČNEJ JAZDE!