Čas, ktorý ešte ostáva do otvorenia Tanečného leta v Tlmačoch. 

 

Vstupenku si rezervuješ na konci tejto stránky.

Prečo sa oplatí zažiť Tanečné leto v Tlmačoch?

Čo povedali o tanečných kurzoch tí,
ktorí ich absolvovali?

Janka K., ktorá využila najhodnotnejší V.I.P. balík, sa každou hodinou efektívnejšie zlepšovala,
a v konečnom výsledku jej to zmenilo život v tom, že je viacej uvoľnenejšia.

Zuzka, ktorá veľa rokov tancovala profesionálne, to zhodnotila takto:
"Mne sa páčilo, super zážitok. 👍😎😉  Raz do týždňa je málo. 😂"

Možnosť naučiť sa tancovať som využila v období letných prázdnin. Tento kurz mi navrhol dlhoročný kamarát. Na kurze sa mi najviac páčilo, že pri tanci som zabudla na starosti a dokonale som si vychutnávala radosť z tanca. Tanečné hodiny sú výnimočné v tom, že Tomáš sa mi trpezlivo venoval a postupne ma motivoval zvládať jednotlivé tanečné prvky a postupne ich spájať do tanečnej choreografie. Určite odporúčam tohto talentovaného človeka aj iným, ktorí hľadajú či už nový zmysel, alebo zažiť iný rozmer tancovania. A čo mi hodiny tanca dali? Ukázali mi, ako môžem správnym pohybom vyjadriť svoje emócie, nálady a myšlienky cez tanec.
Dominika V.
Tomáš ma naučil tanečné kroky, o ktorých by som si nikdy nemyslel, že ich dostanem do nôh, pretože o tanci som do jeho prvej hodiny prakticky nič nevedel. Jeho výsledky aj z tanečných súťaží hovoria samy za seba, venuje sa tomu aktívne už roky a keď to naučil mňa, čo som si myslel, že nemám na to talent, tak to naučí každého. Aj vďaka nemu som získal vzťah k tancu, začalo ma to baviť a určite je to zásluhou jeho prístupu, kde sa s ním nebudete pri učení nudiť, ale budete to brať ako zábavu. Vie skĺbiť príjemné s užitočným. 🙂
Jozef H.
Určite sa zúčastním ďalších kurzov, aby som sa mohol zdokonaliť ešte viac. Mne osobne to dalo spoločenského správania sa v tanci: ako tancovať v páre, vedieť, čo robím a ako viesť partnerku. Už teraz sa teším na pokračovanie. Za mňa super. 💪
Jozef Hrebenár
Na túto tanečnú cestu som sa prihlásil preto, lebo doteraz som nemal žiadne tanečné skúsenosti. Aj keď som doteraz iný tanečný kurz neabsolvoval, celkovo to hodnotím tak, že ma to bavilo, každú hodinu som si užíval a dalo mi to veľa a dokonca oveľa viac, než som čakal. 🙃 Teším sa na ďalšie pokračovanie.
Patrik Kukučka
LATINO FREESTYLE predstavuje online výučbu tanca s dôrazom na precítenie svojho pohybu, vlastných emócií, vnímanie hudby a tanca ako kľúča k rozvoju svojej osobnosti. Po 20 rokoch tancovania vo folklóre som dostala pozvanie do tanca od Tomáša 😊 a môžem povedať, že roky po jeho boku boli na parkete skutočne freestyle jazdou. Tomáš si od jeho začiatkov hľadal vlastný systém, ktorý by mu pomohol pri trénovaní. Naučil ma, že ak chceme tancovať v páre, najprv je dôležité dôverovať v tanci sám sebe. Ak budem ako partnerka vedieť zastať si svoj tanečný priestor správne, naučím sa ľahšie vnímať aj vedenie partnera, keď vstúpi do nášho spoločného tanca. Podľa toho, ako sme rýchlo od nováčikov zlepšovali svoje výsledky v našom páre, sa jeho teória o sólo tancovaní len potvrdila. Zostavy sme trénovali samostatne, zapisoval si poctivo všetky informácie z našich hodín a vždy sa k poznámkam rád vracal, aby sme rady trénerov skutočne využili v praxi. Ako sa však spoločenkár dostal k freestyle? 😊 Tomáš veľmi rad pridával do tanca vlastnú tvorbu, improvizoval dokonca aj na súťaží 😃. Ako partnerka som sa vďaka jeho netypickému prístupu naozaj naučila intenzívnejšie vnímať vedenie partnera, pretože, kde tu našu zostavu, čakala "novinka a vsuvka", ktoré si Tomáš vopred neplánoval, jednoducho ich v daný okamih tak cítil ❤️ 😊. Tanec vás má robiť šťastným, lepším človekom, ktorý svojim vlastným spôsobom tanec pretvára na umenie, ktoré robí radosť iným pri pohľade naň. Online choreografie vám prinesú zábavu, ale aj návod na to, ako postupne tancovať ako sólo tanečník sebavedomejšie, istejšie a originálne. Choreografia je totiž len pomôckou, ktorá vás pri vstupe do sólo tanečného sveta bude viesť. Následne pri tanci v páre nebudete mať ostych, budete uvoľnení, necháte sa viesť a začnete improvizovať. To je ono! Toto sme potrebovali. Tancovať prirodzene. Improvizovať. Nechať sa viesť rytmom v srdci. Cítiť sa free, napredovať a plniť si svoje prianie a sen byť tanečníkom.
Tanečná partnerka Lea H.

Pre koho nie je Tanečná cesta od seba k páru?

 • Hľadáš konkrétny tanečný štýl, ktorý sa chceš naučiť.
 • Nie je určená pre tých, ktorí sú spokojní s tým, že tanec je stále iba o tanečnom štýle.
 • Zakaždým hľadáš niečo negatívne, aby ťa to odradilo od toho, aby si vo svojom živote spravil/a zmenu k lepšiemu.
 • Nechce sa ti dať do toho seba, investovať svoj čas i finančný záväzok.
 • Učiť sa iba na kurzoch a 6 dní čakať, že sa tvoje tancovanie zlepší bez vlastného pričinenia a aktivity. Radšej vyhľadaj iný tanečný kurz, kde tento postup akceptujú.
 • Nie je pre teba, pokiaľ chceš mať iba zbierku tanečných figúr a nikde ich nepraktizovať.
 • Pokiaľ si myslíš, že sa naučíš efektívne tancovať od niekoho, kto síce získal úspechy, no odvtedy jeho učenie je stále o tom istom bez zlepšovania procesov, ale hlavne neinvestovania do svojho vzdelávania a zlepšovania svojich schopností.
 • Pre tých, ktorí nemajú radi inovácie, vylepšenia a byť tam, kde tanec dostáva úplne nový rozmer.
 • Pokiaľ chceš napredovať slimačím tempom, táto Tanečná cesta nie je pre teba. Radšej si vyhľadaj taký kurz, kde tvoja investícia bude čo najmenšia.
 • Tanečná cesta nie je pre teba, pokiaľ si stále myslíš, že za kvalitu investuješ najmenšiu finančnú čiastku.

Aké výhody ťa čakajú, keď Tanečnú cestu absolvuješ?

 • Nejedná sa o žiadne B-čkové kurzy, ktorých hodnota je malá a naučenie sa tancovať je otázkou nie mesiacov, ale rokov.
 • Tanečná cesta sa skladá z dvoch kurzov a to LATINO FREESTYLE a SPOLOČENSKÉ TANCE. Preto očakávaj až dvojnásobné "nabitie sa", ktoré bude mať optimistický dôsledok pre tvoj život.
 • Zmysluplne využiješ svoj čas. Aj keď bol tvoj deň náročný, táto Tanečná cesta ťa nabije pozitívnou energiou, čím máš tajnú nefér výhody oproti tým, čo netancujú.
 • Tanečná cesta od seba k páru má celkovú hodnotu 2 000 €. Vlastnoručne spočítaná každá položka, čo súvisí s touto Tanečnou cestou a ktorá skutočne reflektuje cenu individuálneho mentoringu.
 • Keďže už ide o x-tý ročník, každým ročníkom kvalita rastie, vylepšuje sa, zdokonaľujú sa procesy a ešte ľahšie a efektívnejšie sú podávané informácie na jednotlivých hodinách.
 • Táto tanečná cesta neučí iba tanečný štýl, ale je súčasťou aj životného štýlu. Znamená to, že aj v živote sa ti to bude prirodzene spájať s tým, čo sa naučíš. Inak by celosvetovo známy citát: "Tanec je život." nebol nikdy naplnený.
 • Tanečná cesta je jedinou svojho druhu na Slovensku, pretože jej účinky majú pozitívny dôsledok dokonca aj na život absolventov.

Najčastejšie otázky týkajúce sa týchto kurzov:

Čo keď nebudem môcť prísť na kurz?

Pokiaľ behom mesiaca vynecháš minimálne 2 kurzy, napíš nám správu na Facebooku a spoločne to vyriešime k spokojnosti. Pokiaľ máš otázku z kurzu, môžeš sa opýtať vo Facebook skupine, na ktorú ti s radosťou odpovieme.

Na spoločenské tance musíme prísť dvaja?

Vôbec nie. Na tento kurz nie je podmienkou prísť v páre. Je to skôr pokladané za výhovorku, prečo na kurz neprísť, ako skutočný dôvod. Na kurze sa osoby popárajú.

Ak mám záujem o individuálny tréning, čo treba spraviť?

V prvom rade nás kontaktuj na Facebooku. Všeobecne platí, že individuálna hodina sa ničomu nevyrovná, pretože na hodine sa tvoje tancovanie kvalitatívne zlepší na nepoznanie.

Prečo sa platí za mesačné členstvo dopredu?

Dôvod je jednoduchý a síce, keď máš uhradený jeden, alebo oba kurzy, dávaš si tým záväzok, že na kurzy chceš chodiť a získať z neho maximálny úžitok. Inak povedané: "Najskôr daj do tanca seba (svoj čas, energiu i záväzok) a tanec ti to 10-násobne vráti späť."

Keďže ide o mesačné členstvo, bude sa mi čiastka automaticky strhávať z účtu?

Nie. Pokiaľ si zvolíš hociktorý balík a uhradíš ho, budúci mesiac sa ti z platobnej karty nič nestrhne. Týždeň pred začatím nového mesačného obdobia ti bude poslaný objednávkový formulár.
Tip: Keď sa rozhodneš zo začiatku vstúpiť do konkrétneho kurzu a v druhom mesiaci chceš vstúpiť ešte aj do druhého, žiaľ, už to nebude možné, pretože každou hodinou účastníci kurzu napredujú. Je to ako dobehnúť vlak, hoci je už na kilometre ďaleko. Preto si zváž, na ktoré kurzy chceš chodiť od začiatku behom 2 mesiacov.

Čo si mám na kurz(y) priniesť?

Hlavne vodu / čaj / kávu. Každému podľa chuti. Aj na základe vhodne zvoleného nápoja vieš podať lepší výkon. 😉 Bližšie informácie sú napísané vo Facebook skupine (čo si obliecť a obuť).

Z akých kurzov sa skladá
TANEČNÉ LETO?

LATINO FREESTYLE (sólo tancovanie)

13:30 - 14:25

Do latino freestyle spadajú latinsko-americké tance, ale i salsa, salsation, bachata, zumba i kizomba.

Tento kurz je skvelý preto, lebo sa na ňom naučíš tancovať sólo na konkrétne piesne.

Cieľom je dosiahnutie voľnosti v pohybe, zdravého sebavedomia a istoty na parkete.

Ukážka LATINO FREESTYLE

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ukážka SALSA

Ukážka BACHATA