Keď odpočet dosiahne nuly, táto stránka už nebude dohľadateľná.
Začni preto budovať svoj talent ešte dnes za najvýhodnejších podmienok
a dopraj si pre seba luxus, ktorý sa ti nepokazí, nepreješ sa z neho a na strane druhej,
vďaka talentu si môžeš splniť svoje najtajnejšie a najbláznivejšie ciele. 😉

Ako objaviť a rozvíjať talent
bez zbytočného strácania svojho času?

Na mnohých tanečných kurzoch,

ktoré osobne vediem,

 

som si všimol, že ľudia prichádzajú na kurzy s tým,

 

akoby nemali žiaden talent,

sú plný obáv, či im to pôjde,

 

aby sa nestrápnili pred ostatnými,

keď im to ide oveľa lepšie.

Pokiaľ vnímaš,

že talent prirodzene v sebe nemáš

a pripadáš si ako neplnohodnotná ľudská bytosť,

 

ktorá chce rozvinúť svoje danostiukázať ich sebe i svetu,

tak si tu správne a rozhodne čítaj ďalej!

Pokiaľ už niečo vytváraš cez svoj talent

a chceš ho rozvíriť až do oblakov, taktiež si tu správne,

 

lebo metodiku, ktorú ti chcem predstaviť,

je položená na základoch tanečných princípov,

 

ktoré sú univerzálne, jednoduché a účinné pre každého,

či už s tancom máš, alebo nemáš skúsenosti.

Asi ti napadla otázka:

"Cez tanečné princípy mi chceš ukázať,

ako objaviť a rozvinúť talent?"

A ja na tvoju otázku s radosťou odpovedám:

"Presne tak. Cez tanečné princípy odhaľujem všetko.

 

Ale keďže čítaš práve tieto riadky,

tak mi dovoľ, aby som ťa previedol

až k vytúženému cieľu

 

a ním je objavenie a rast tvojho talentu

bez investovania tisícok eur a obáv,

či to bude fungovať aj tebe."

Ubezpečujem ťa,

keď to funguje mne, som presvedčený o tom,

že to bude fungovať aj tebe.

 

Pokiaľ nie (hoci o tom silno pochybujem),

tvoju investíciu si nezaslúžim 😉 

 

Ale už teraz mi niečo vraví,

že to, čo ti tu predstavím,

nebudeš váhať ani sekundu nad tým,
či do toho ísť, pretože ... 

 

Ale pekne poporiadku. 

Ako by sa ti páčilo, keby: 

 • ... sa dozvieš všetko potrebné o talente a zároveň budeš mať presný návod k tomu, ako ho vo svojom vnútri objaviť, hýčkať a rozvíjať ho až k oblakom?
 • ... tvoj talent sa stane tvojou najsilnejšou zbraňou na ceste k úspechom?
 • ... na základe znovuobjaveného talentu budeš mať potrebnú a zároveň nevyhnutnú ingredienciu k tomu, aby sa splnili všetky tvoje túžby a sny, na ktoré tvoje srdce už zabudlo?
 • ... získaš unikátny zlepšovák na to, ako minimálne 2x rýchlejšie prijímať do seba informácie, čím sa staneš efektívnejšou a tým aj výkonnejšou osobou, pretože oveľa ľahšie sa dostaneš do toku (alebo prúdu), kde čas prestáva existovať? A vedľajší pozitívny efekt je ten, že únavu vyškrtneš zo svojho slovníka úplne, pretože v tomto stave existuje iba čistá energia, harmónia, vyrovnanosť, ktorá ťa ženie vpred, rozumej k dokončovaniu toho, čo si začal/a.
 • .. odhalíš jednoduchý a účinný postup, ako sa už za pár desiatok sekúnd z teba stane rytmicky vnímateľná osoba (hoci si pripadáš tak, že v sebe nemáš žiaden rytmus) a tancovanie na hudbu bude pre teba hračkou a okrem toho si to budeš aj nesmierne užívať?
 • ... si rytmus nesieš všade so sebou a ľudia ťa na základe tohto začnú vnímať na úplne inej (rozumej vyššej) úrovni ako doteraz?
 • ... začneš tancovať v živote bez toho, aby si reálne vykonával/a fyzický pohyb? Ľudia nebudú chápať, kde berieš toľko energie, pozitívnej nálady a bude z teba doslova iskriť, že žiješ svoj život podľa vlastných pravidiel.
 • ... uvidíš môj osobný progres od úvodnej choreografie až po top tancovanie a to práve vďaka tomuto tajomstvu talentu? 
 • ... dostaneš k tomu aj bonusové ťaháky, ktoré sú určené na to, aby sa každý deň hlavné myšlienky do teba zapisovali stále hlbšie a hlbšie, až sa nakoniec stanú tvojou autentickou súčasťou osobnosti?
 • ... dostaneš aj mnou osobne vytvorený citát, vďaka ktorému sa ti odhalí skryté tajomstvo o talente?

Kto som a prečo ti hovorím o tomto produkte práve ja?

Volám sa Tomáš Herman a prvýkrát som sa dostal do kontaktu s tancom, keď som mal 20 rokov. Zistil som, že na tanec nemám absolútne žiadne predispozície (rozumej talent, či už pohybový, alebo rytmický).

 

A ešte väčšmi som si zavaril (hoci som o tom dlho nevedel), keď išlo o spoločenské tance. Po čase som prišiel na to, že najhoršie, čo môže chlap urobiť, je hneď sa vrhnúť do akýchkoľvek párových tancov.  

 

Aj napriek zisteniu, že na tanec som nemal žiaden talent, nevzdal som to a od úvodného vstupu do kurzu až po stupienok víťazov v profesionálnom tancovaní uplynulo iba 2,5 roka

 

a mojimi najväčšími profi úspechmi sú Majster Slovenska, vicemajster Slovenska, vicemajster Česka (všetko v plesových choreografiách)

a moja posledná súťaž v štandardných tancoch, so súčasnou tanečnou partnerkou Leou, sme si odniesli striebornú medailu.

 

Mám za sebou 100-ky hodín vedených kurzov, individuálnych príprav (svadby, stužkové slávnosti, plesy, rôzne spoločenské akcie) a vystúpení (otvárania plesov a rôznych spoločenských podujatí).

 

Moje najväčšie výzvy sú, keď individuálne mentorujem úplné polená, bez pohybového a rytmického talentu, pretože viem, ako sa cítia, čo prežívajú a akí sa zdajú byť vo svojom živote malí a bezvýznamní.

A ja v nich prebúdzam všetko potrebné na to, aby svoj život žili naplno, plnohodnotne a napĺňali ho vlastným potenciálom a autentickou osobnosťou, lebo len vtedy je možné dosiahnuť nemožné.

 

A práve v týchto najväčších výzvach sa ukazuje veľkosť mentora a jeho kvalita spraviť za krátky čas z človeka "ZERO TO HERO" s dlhodobými výsledkami.

 

V súčasnosti ovládam 15 tanečných štýlov a ďalej rozširujem svoje tanečné portfólia. Mojím cieľom je sa dostať na číslo 20 a pomôcť stotisíc ľuďom, ktorí majú životné situácie, s ktorými si nevedia rady, ale z druhej strany mince vedia, že iba s hodnotnými informáciami môžu od seba očakávať aj hodnotný život.

 

Preto učím tanec inak, inak sa vzdelávam, inak so sebou pracujem, jednoducho, prezentujem seba, svoju osobnosť a autentickosť cez tanec a tanečné princípy. 

 

Môj osobný citát (a posolstvo zároveň)

na základe 10+ ročných skúseností znie:

"Ja neučím tanec, ja ho učím žiť.", hovorí za všetko.

 

Mojím hlavným cieľom nie je učiť tanec v rámci tanečného štýlu, ale učiť tanec cez životný štýl a k tomu mi pomáhajú práve tanečné princípy, vďaka ktorým vytváram originálne, unikátne a vysokohodnotné produkty, ktoré majú budovať osobnosť, mentalitu hojnosti a prosperitu.

Akoby to bolo, keby som tento unikátny produkt

"Talent v tanci" neotestoval zo všetkých strán?

Za seba môžem povedať, že ide o tak silnú interakciu,

že ľudia ti začnú hovoriť:

"Ty na čom fičíš, že sa stále usmievaš?",

alebo

"Daj mi z tvojej pozitivity trochu, nech sa aj ja radujem zo života.",

alebo

"Kde ty berieš toľko energie? Veď by ti nestíhal ani maratónec." :-D,

alebo, pokiaľ o tebe osoba vie, že tancuješ:

"Tanec má na teba až takéto účinky?",

a tu ostanú v úplne nechápavom a užasnutom výraze, alebo ešte tento:

"Ty si expert/ka. S tebou sa človek nemá šancu nudiť."

A MNOHO ĎALŠÍCH POZITÍVNYCH INTERAKCIÍ NA TVOJU OSOBU.

 

Skvelo sa to číta, však?

 

A toto sa stane aj tvojou každodennou súčasťou,

pokiaľ budeš nasledovať tento overený postup,

 

ktorý som na základe mojich 10+ ročných skúseností

vytvoril, otestoval, vylepšil a celé to dal do prehľadného a uceleného systému.

Čo všetko získaš v tomto produkte o talente?

Cez tanečné princípy môžeš rozvíjať svoj talent prakticky vo všetkom,

po čom tvoje srdce kričí:

 • E-book Talent v tanci
  Dozvieš sa v ňom všetko potrebné o tom, ako som napredoval v profesionálnom tancovaní až na vrchol vnímaný cez talent. Nejde iba o samotný e-book, pretože čím budeš bližšie ku koncu, o to viac lekcií sa ti sprístupní v členskej zóne (pozri ďalej).
 • Kruh samoty
  Vďaka Kruhu samoty budeš minimálne dvojnásobne rýchlejšie napredovať, pretože tento zlepšovák je alfou-omegou. Celým procesom ťa osobne prevediem a k dispozícií budeš mať aj audionahrávku na stiahnutie.
 • Plesová choreografia 1
  Prvá plesová súťažná choreografia, ktorej dej je spájaný s talianskym múzeom. Zároveň ide o moje vôbec prvé tanečné video, ktoré je možné vidieť iba v členskej zóne Talent v tanci. Už teraz čaká na tvoje spustenie a zažitie prvého choreografického majstrovstva.
 • Plesová choreografia 2
  Veľkolepé zbojnícke predstavenie, ktoré už nie je možné nikde vidieť, iba v členskej zóne Talent v tanci. V tejto choreografií mám silné a nezabudnuteľné spomienky, ktoré ma naučili mnohému (ale predovšetkým pokore, aj keď som na vrchole). Už teraz ťa čaká zážitok z tanečného rebelstva, ktoré získalo prvenstvo v plesových choreografiách na Slovensku a striebro v Česku.
 • Plesová choreografia 3
  Posledná plesová súťažná choreografia, ktorú som odtancoval. Táto choreografia ťa prevedie zamilovaným a voňavým Francúzskom. Túto choreografiu nie je možné nikde vidieť, iba v členskej zóne Talent v tanci. Na Slovensku získala bronz a v Česku prekvapujúco až piate miesto.
 • Spojenie sa s hudbou
  Osobne ťa prevediem dvoma zlepšovákmi prostredníctvom videa, ako sa jednoducho a účinne spojiť s hudbou už do pár desiatok sekúnd a tancovať na ňu ako profesionál s viacročnými skúsenosťami.
 • Naša srdcovka
  S tanečnou partnerkou Leou ti zatancujeme našu choreografickú srdcovku. Iskry počas tanca budú lietať na všetky strany, pretože ... Ale veď to zistíš už za chvíľu v členskej zóne 😉
 • Kruhové diagramy talentu
  V tejto časti nájdeš 2 kruhové diagramy. Prvý diagram je pre sólo tancovanie a druhý pre párové tancovanie. Dozvieš sa v nich konkrétnu tanečnú stratégiu napredovania a akú dôležitosť dávam v súčasnosti k jednotlivým častiam v diagramoch. Neoceniteľnou výhodou je, že je to aplikovateľné aj na iné oblasti, v ktorých sa túžiš posunúť ďalej.
 • Tajomstvo talentu
  Zhrnutie celého diela do farebného plagátu s unikátnym citátom, doslova posolstvom. Keď si tento citát prečítaš zo začiatku viackrát a pomaly, pochopíš skutočnú podstatu a zmysel talentu.
 • Bonusový ťahák
  V tomto ťaháku nájdeš kruhový obrázok so vzorcom talentu a pod obrázkom je tento vzorec aj jednoducho vysvetlený.
 • Audionahrávka
  Audionahrávka ťa od prvých slov vtiahne do sveta profesionálneho tancovania. Zároveň získaš efektívne zlepšováky, ktoré ťa v tanci posunú na vyššiu tanečnú, ale aj životnú úroveň.
 • Som s tebou
  V tomto osobnom videu doplňujem informácie, ktoré súvisia s talentom. Týmto videom to nemusí končiť, práve naopak. Práve toto video ťa môže nakopnúť dosahovať ešte lepších výsledkov, ešte lepších a jasnejších postupov a ako si život nekomplikovať, ale zjednodušovať a to vďaka talentu z tanca.

Talent v tanci sa skladá celkovo z 12 produktov, vďaka čomu budeš mať všetko prehľadne na jednom mieste.

Kvôli väčšej spokojnosti a istote

dávam na tento materiálovo bohatý tanečný produkt Talent v tanci,

14-dňovú garanciu vrátenia financií,

pokiaľ ti to nič nedá a budeš to považovať za stratu svojho času.

Všetko riziko dávam na seba.

 

Som skalopevne presvedčený o tom,

že keď objavíš podstatu a zmysel talentu,

 

stane sa táto vec a síce,

inak budeš vnímať talent pred začatím

a inak vnímať po dokončení.

 

Vďaka tomu získaš nefér výhodu

oproti ostatným, ktorí vnímajú talent tak,

 

čo voľakedy počuli a to im dodnes ostalo

ako jednoznačná odpoveď.

 

Ale či je to fakt, alebo mýtus, je vec druhá.

Neodkladaj si to na poslednú chvíľu,

pretože talent takto nefunguje.

 

Už len tým, že čítaš túto stránku,

sa talent v tebe nečakane prebúdza a chce rásť 🙂

Tak mu dovoľ, aby v tebe rástol do silného stromu,
na ktorom sa objavia listy, ktoré znamenajú výsledky.

Čo sa stane, keď povieš na tento produkt

"Ďakujem, neprosím." ? 

 • Nebudeš vedieť, ako budovať svoj talent, čím docieliš iba to, že výsledky budú oveľa dlhšie trvať za cenu stále väčšej námahy. Čo znamená, zbytočná investícia tvojho času a priznaj si, že aj viac financií i nervov.
 • Určite vieš, na čo talent nemáš. A už si v pozícií nedostatku hojnosti a to sa len prehlbuje a prehlbuje a dostávaš sa do začarovaného kruhu s otázkami: "Čo robím zle?", alebo "Prečo mi to tak dlho trvá, keď dávam do toho toľko energie?".
 • Odoprením si tohto produktu ti bude všetko minimálne 2x dlhšie trvať, keďže nepoznáš jednoduchú a účinnú stratégiu Kruh samoty.
 • Budeš stále v mylnom presvedčení, že talent máš dopredu daný, ale v skutočnosti je to iba hlboko zakorenená výhovorka, ktorú ti niekto v detstve povedal.
 • Pokiaľ do svojho života nebudeš aktívne zapájať svoj talent na základe overeného postupu, rast v tvojom živote bude stále pomalší a namáhavejší.
 • Budeš stále viac obdivovať druhých ľudí, akí sú talentovaní a úspešní v tom, čo robia, čím sa staviaš do role obete. A znova sa dostávaš do začarovaného kruhu z nedostatku.
 • Počuť rytmus v hudbe (ide tiež o talent) nebudeš vedieť praktizovať do "ampulky skvelej nálady" (stratíš zlepšovák vo dvoch jednoduchých praktických cvičeniach).
 • Bez talentu cez tanečné princípy je to ako mať staré auto a dúfať, že na diaľnici vytiahne aspoň 100 km/h. Aj keby toľko vytiahlo, spotreba benzínu pôjde na maximum, nehovoriac ešte o nadmernom preťažovaní motora na najvyšších otáčkach, čím vzniká prehrievanie a nenávratné poškodzovanie srdca auta.
 • Odopieraš si to, po čom tvoje vnútro túži. Naozaj chceš ísť proti sebe?
 • Načo si tým prechádzať znova a znova, keď som tú cestu za teba vykonal a spracoval do jasného a uceleného systému?

Najčastejšie otázky k tomuto produktu:

Tento produkt mám považovať za e-book, alebo online kurz?

Ani jedno, ani druhé. Je to hybrid a jedno bez druhého nie je celistvý produkt. Ber to tak, že e-book sú korene stromu, od ktorého sa odvíja všetko ostatné. Celkovo sa tento tanečný produkt skladá z 12 častí a e-book tvorí iba jednu časť.

Na aké obdobie mám prístup do členskej zóny Talent v tanci?

Úžasným benefitom je aj to, že prístup k tomuto produktu máš nastálo, teda bez časového obmedzenia, čím získavaš nepísanú výhodu a síce, že tento produkt sa prispôsobuje tvojmu času a nie naopak.

Je možnosť získať tento produkt na splátky?

Žiaľ, nie je to možné, pretože všetko hravo zvládneš pozrieť do pár dní. Pokiaľ si nájdeš 3 hodiny času, tak bez najmenších problémov si to celé prejdeš a prežiješ zároveň.

Nadobudnuté informácie je možné aplikovať aj na iné životné oblasti?

Nakoľko je tento produkt vytvorený cez tanečné princípy, odpoveď znie ÁNO 🙂 Je to aplikovateľné pre akýkoľvek šport (individuálny či tímový) a dokonca to môžeš použiť aj pre svoje podnikanie, alebo efektívnejší osobnostný rast. Talent je súčasťou každého jedného z nás, niektorí si ho uvedomujú, iní nie. Ale vedz, že je určite lepšie, keď vieš, ako začať a budovať svoj talent do výšin, pretože tým rastie aj tvoja hodnota. O tom niet žiadnych pochýb. 😉

Práve teraz máš možnosť vstúpiť do tohto veľkolepého sveta talentu

objaviť to, čo je mnohým skryté a síce, skutočný zmysel talentu

a ako s ním pracovať až na najvyššiu možnú úroveň.

Všetko je v tvojich rukách,

no vedz, že investíciou do seba nič neriskuješ,

pretože všetko riziko dávam na seba.

Okrem toho získaš viac, ako si práve teraz myslíš.

Tušíš prečo?

Zisti to kliknutím na tlačítko nižšie,
kde na teba čaká jedno prekvapenie.