Letná LATINO PÁRTY

 V ZLATOMORAVECKU

 SPOJENÁ S DVOMA WORKSHOPMI TANEČNÝCH ŠTÝLOV

Salsy a Bachaty

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Aké výhody ťa čakajú, keď prídeš na workshopy a ostaneš aj na LATINO párty?

 • Nemusíš strácať čas cestovaním a hľadaním lektora, ktorý to vie podať jednoducho, hravo, priateľsky a profesionálne.
  Skúsenosti vyučujúceho presahujú 100-ky hodín vedených kurzov, individuálnych príprav, či už na stužkové slávnosti (sólo, párové a plesové choreografie), svadobné tance, plesy, zábavy a otváranie plesov úvodným štandardným tancom a o niečo neskôr, temperamentnejšími latinsko-americkými tancami a sólo vystúpeniami. Kvalita vyučujúceho nie je v jeho diplomoch, pohároch, či dokonca v nadradenosti, že on je niekto, ale v jeho skúsenostiach, systematickému vzdelávaniu sa a v ľudskom prístupe.
 • V otvárací večer budú mať všetci muži vstup ZADARMO.
  Či už prídeš na workshopy, alebo stihneš prísť iba na párty, máš to FREE. Ukáž, že si mužom činu a nehanbíš sa naučiť viesť ženu tak, že sa jej to bude nielen páčiť, ale bude sa cítiť aj žensky. A tým sa automaticky staneš pre ňu mužom, ktorého prítomnosť bude vyhľadávať, pretože je málo tých, ktorí vedia viesť a užívať si tanec s dámou. Tip: buď gentleman a pozvi na párty svoju polovičku, kamarátku, príbuznú, alebo hoci aj cudziu ženu (len pre najodvážnejších).
 • Pokiaľ sa zúčastníš obidvoch workshopov, vstup na párty máš ZADARMO.
 • Pitný režim bude zabezpečený od začiatku workshopov až po koniec párty, a preto pre všetkých bude pitie nesýteného prírodného nápoja ZADARMO. Nielenže doplníš tekutiny, ale dáš svojmu telu aj zdraviuprospešnú silu prírody.
 • A čo dotvára ideálne tanečné prostredie je, že sa bude tancovať na parketách.
 • Zabezpečený vysoký komfort tancujúcich v sále. So sebou si stačí priniesť skvelú náladu, chuť sa učiť, potom sa super zabaviť a aplikovať naučené veci priamo na LATINO párty.
 • Priestor na sedenie v tanečných priestoroch bude zabezpečený a bude taktiež ZADARMO (teda bez rezervácií).
 • Počas workshopov a párty je zakázané piť alkoholické nápoje. Je to z dôvodu, lebo pitný režim bude zabezpečený a je miliónkrát lepšie sa opiť tancom, ako alkoholom. V druhom prípade si zážitky nebudeš ani pamätať, čím by si okrátil svoj život o skvelé tanečné situácie.
 • Organizátor dáva 7-DŇOVÚ GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ V PLNEJ SUME, pokiaľ to budeš považovať za stratu svojho času, pokiaľ ti to nič nedá, alebo workshopy budú pre teba komplikované, nepochopiteľné, ťažké a zložité. Kúpou nič neriskuješ, pretože všetko riziko dáva na seba usporiadateľ.
 • Žiadne nálepky na ruku a podobné identifikátory. Za vstupenku sa považuje uhradená zálohová faktúra. Aké jednoduché, však?
  Pri vstupe na workshop, alebo na LATINO párty stačí ukázať zo smartfónu uhradenú faktúru.

3 balíky na LATINO párty a sú to:

SALSA a BACHATA workshop
28 € / osoba
18 € / osoba
2 vstupy po 60 minút + vstup na LATINO párty ZADARMO + pitný režim ZADARMO
Tieto workshopy sú vhodné pre tých, ktorí nemajú žiadne tanečné skúsenosti, alebo ich úroveň je začiatočnícka, pretože sa pôjde od úplného začiatku. Úvodnou hodinou sa naučíme SALSU a po nej sa bude pokračovať Bachatou. Naučené tanečné figúry sa budú následne zavádzať do praxe na LATINO párty.
VIP balík SALSA a BACHATA
159 € / osoba
58 € / osoba
8 vstupov po 60 minút + vstupy na LATINO párty ZADARMO + pitný režim ZADARMO + bonus 100+ unikátnych tanečných citátov zameraných na životný štýl
Ide o VIP balík pre tých, ktorí chcú vyťažiť z workshopov a z LATINO párty maximum za najnižšie dostupnú cenu. LATINO párty s workshopmi sa budú niesť celým júlom a keďže ide o špeciálny balík, čaká ťa aj darček naviac a síce, 100+ unikátnych tanečných citátov vytvorených na základe 10+ ročných tanečných skúseností vyučujúceho, vďaka ktorým dosiahneš hojnejší, spokojnejší a naplňujúcejší život aplikovaním tanečných princípov do praxe, ktoré sú v hodnote 48 €.
LATINO párty
10 € / osoba
7 € / osoba
Vstup na celú párty + pitný režim ZADARMO
Na tejto párty zaznejú pesničky iba na spomínané dva tanečné štýly, ktoré sa pred touto párty preberajú na workshopoch.

Čo hovoria tí, ktorí si už prešli tanečnými kurzami?

Dominika napísala:
"Určite odporúčam tohto talentovaného človeka aj iným, ktorí hľadajú či už nový zmysel,
alebo zažiť iný rozmer tancovania."

Možnosť naučiť sa tancovať som využila v období letných prázdnin. Tento kurz mi navrhol dlhoročný kamarát. Na kurze sa mi najviac páčilo, že pri tanci som zabudla na starosti a dokonale som si vychutnávala radosť z tanca. Tanečné hodiny sú výnimočné v tom, že Tomáš sa mi trpezlivo venoval a postupne ma motivoval zvládať jednotlivé tanečné prvky a postupne ich spájať do tanečnej choreografie. Určite odporúčam tohto talentovaného človeka aj iným, ktorí hľadajú či už nový zmysel, alebo zažiť iný rozmer tancovania. A čo mi hodiny tanca dali? Ukázali mi, ako môžem správnym pohybom vyjadriť svoje emócie, nálady a myšlienky cez tanec.
Dominika V.

Jozef (doteraz najťažší oriešok) to zhodnotil takto:
"Tomáš ma naučil tanečné kroky, o ktorých by som si nikdy nemyslel, že ich dostanem do nôh, pretože o tanci som do jeho prvej hodiny prakticky nič nevedel. Aj vďaka nemu som získal vzťah k tancu, začalo ma to baviť a určite je to zásluhou jeho prístupu, kde sa s ním nebudete pri učení nudiť, ale budete to brať ako zábavu. Vie skĺbiť príjemné s užitočným. :)"

Tomáš ma naučil tanečné kroky, o ktorých by som si nikdy nemyslel, že ich dostanem do nôh, pretože o tanci som do jeho prvej hodiny prakticky nič nevedel. Jeho výsledky aj z tanečných súťaží hovoria samy za seba, venuje sa tomu aktívne už roky a keď to naučil mňa, čo som si myslel, že nemám na to talent, tak to naučí každého. Aj vďaka nemu som získal vzťah k tancu, začalo ma to baviť a určite je to zásluhou jeho prístupu, kde sa s ním nebudete pri učení nudiť, ale budete to brať ako zábavu. Vie skĺbiť príjemné s užitočným. 🙂
Jozef H.

A čo hovorí Katka, ktorá si so mnou zatancovala po prvýkrát na jednej z LATINO párty?

Ďakujem ti, že som mala možnosť si s tebou zatancovať. Si super tanečník. 🙂
Katka B.

Najčastejšie otázky týkajúce sa LATINO párty a workshopov:

Čo keď nebudem môcť prísť na uhradené workshopy, alebo párty?

V prvom rade buď v pohode. Uhradená zálohová faktúra ti neprepadá, ale automaticky sa presúva na ďalší týždeň. O tejto skutočnosti určite informuj vyučujúceho e-mailom: tomas@latinofreestyle.sk, aby nedošlo k zbytočným nedorozumeniam na ďalšej akcii.

Na workshopy SALSY a BACHATY musíme prísť dvaja?

Vôbec nie. Na tieto workshopy nie je podmienkou prísť v páre. Je to skôr pokladané za výhovorku, prečo na kurz neprísť, ako skutočný dôvod. Na workshopoch sa zvolí najvhodnejší systém, aby si každý zatancoval párovo.

Čo ak mám zakúpený VIP balík SALSA a BACHATA, ale nemôžem prísť kvôli nečakaným situáciám na viacero z nich?

V takej situácii treba kontaktovať vyučujúceho mailom: tomas@latinofreestyle.sk. Je možnosť náhrady uhradeného balíka či už online produktami v podobnej hodnote, alebo sa dohodnúť na individuálnom mentoringu.

Chcem vedieť tancovať oveľa lepšie, ale workshopy s párty mi na to nestačia. Aké sú možnosti v takejto situácií?

Pokiaľ chceš prejsť na "vyšší prevodový stupeň" a tancovanie ti až tak nejde (plne ti rozumiem, tiež som na tom bol tak, ako teraz ty), je možnosť dohodnúť si s vyučujúcim individuálny mentoring, na ktorom ti pomôže vyriešiť tvoje tanečné "neduhy" a urobiť z nich cenný diamant.

Je to aj pre úplné tanečné drevá?

Vyučujúci sa riadi jedným heslom, ktorý znie: "Dajte mi najtvrdšie poleno a ja z neho spravím skvostný diamant." Samozrejme, predpoklad je, že to poleno sa chce a má záujem sa naučiť tancovať, inak je to strata času na obidvoch stranách. Takže áno, je to hlavne pre tanečné polená, ale aj pre tých, ktorí si prešli zopár tanečnými kurzami a chcú sa tanečne zdokonaliť, ale aj spoločensky zabaviť cez letné obdobie.

Aký nesýtený prírodný nápoj bude podávaný na workshopoch a párty?

Počas workshopov a párty bude zabezpečený pitný režim ZDARMA. Pôjde o nesýtenú vodu RAJEC s príchuťou prírody. O akú konkrétnu prichuť pôjde, to zistíš iba tak, že prídeš 😉

Kto si a aká hodnota je za tebou?

Pokiaľ chceš bližšie spoznať vyučujúceho a jeho tanečno-životný príbeh, ktorý by 99 % chlapov hneď po prvej hodine zabalilo, nájdeš v hornom menu "Kto som".

Tvoje ceny sa mi zdajú byť vysoké, prečo?

Je to prosté a síce, človek bez skúseností si nemôže pýtať za svoj čas toľko, ako ten, čo má vyše 10 ročného skúsenosti. Je tak? A druhý faktor, ktorý zohráva dosť dôležitú úlohu, že sám vyučujúci už dal do svojho vzdelávania viac ako 10 000 € a táto čiastka každým rokom rastie, lebo chce prinášať lepšie, efektívnejšie, jednoduchšie a zábavnejšie vedenie na tanečných hodinách. Takže v skutočnosti sú ceny ešte podhodnotené z jedného prostého dôvodu a síce, že ide o vôbec prvý ročník takejto akcie spojenej s workshopmi a cieľom je, aby sa ľudia v Zlatomoravecku opäť začali vo väčšom počte spoločensky stretávať a zároveň sa aj naučiť tancovať. Spojenie príjemného s užitočným je skvelým základom pre skvelé zážitky. 😉 P.S. Zakúpením si vstupenky na workshop / párty nič neriskuješ, lebo máš 7 dňovú garanciu vrátenia peňazí, pokiaľ ti to nič nedá a budeš to považovať za stratu svojho času.

Teším sa na teba o 19:00 v Hosťoviach!