Na tvoj e-mail bol práve odoslaný darček TANEČNÉ AFIRMÁCIE a inšpirujúce tanečné citáty, ktoré ti prídu za pár minút.

 

Dovtedy si prečítaj text nižšie 🙂

Tajomstvá v tanci odhalené!

⇒ TENTO E-BOOK ODOKRÝVA TAJOMSTVÁ, KTORÉ V SEBE SKRÝVA TANEC ⇐

A to doslovne, pretože každé písmeno znamená magické slovo a ďalším odhalením písmen sa pred tebou otvára ucelený koncept tancovania. 

5-krokový systém tancovania na dlani

Tento systém je tak jednoduchý, že ho môžeš začať aplikovať okamžite,

či už s tancom začínaš, alebo už tancuješ nejaký čas. 

Častým mýtom v tanci je: "Ak chcem tancovať krásne a ľahko, potrebujem drilovať techniku pravidelne a dlho."

Čo sa stane je, že technika začne byť prioritnejšia ako tanec. Preto človek nemá radosť z tancovania, pohodu, uvoľnenosť, kreativitu a improvizáciu, či spokojnosť so sebou. Zameriava sa na nesprávny koncept tancovania.

Dobrá správa je, že to nie je tvoja chyba!

A tento 5-krokový systém ti ukáže, ako začať, pokračovať, až sa dostaneš nakoniec, aby mohlo začať niečo ďalšie, nové.

Pri drilovaní techniky to nemá konca kraja a zdá sa ti, že nevieš tancovať, zrazu si uvedomíš, že je to pre teba ťažké, časovo náročné, až strácaš motiváciu začať a pokračovať, a/alebo stimuláciu pre vytrvanie a dokončovanie. Preto je nevyhnutné pochopiť jazyk tanca a začať aplikovať tento koncept čo najskôr.

Dlhý čas mi trvalo, kým som si začal tanec naplno užívať a áno, ako bývalý profesionálny "spoločenkár" som si prešiel cestou drilovania techniky. Pravidelnosť, mesiace čistého tanečného času strávené na parkete kvôli tomu, aby som tancoval perfektne. Stalo sa však niečo, vďaka čomu som si začal tanec veľmi užívať a nemať ho len nalinkovaný ako nejaký stroj na základe techniky.

Tanec má v sebe úžasný koncept a keď som tento koncept vytvoril, prešli roky, čo som začal s tancom.

V súčasnosti mi tento nový systém T-A-N-E-C prináša jasnú cestu, priamu ako diaľnica a určite vieš, ako to na diaľnici chodí, či skôr jazdí. 🙂  Auto ide stálou rýchlosťou, vďaka čomu je nízka spotreba benzínu, iba jedna možná cesta a ten pocit z jazdy, akoby sa spomalil čas, hoci auto ide 130 km/h. 

Kto som, že práve ja ti píšem o mojom produkte, za ktorým si stojím?

Volám sa Tomáš Herman a prvýkrát som bol na kurze spoločenských tancov, keď som mal 20 rokov. Po tejto hodine prišla krutá pravda.

Zistil som, že nemám na tanec vôbec žiadne predpoklady a síce, tanečný, pohybový, ani rytmický talent. Aj keď som danú informáciu pochopil, nohy vôbec nespolupracovali. A na hudbu? To bolo pre mňa nemožné. Nechcel som to len tak zabaliť a tak som začal aplikovať tri tipy:
1. Po hodine som si zapísal všetky informácie, ktoré som si zapamätal.
2. Tieto informácie som začal ešte v ten deň aplikovať do praxe postupne, keďže som mal týždeň času.
3. Aby som si spravil na tanec pozitívny návyk, išiel som do toho s úsmevom na tvári.

Po dvoch mesiacoch, keď kurz končil, prišla za mnou lektorka Zuzka a opýtala sa ma niečo, čo zmenilo môj život od základov: „Tomáš, vidím, že si sa počas kurzu zlepšil a ženy s tebou rady tancujú. Nechceš sa pridať k profesionálom?“ V tú chvíľu som sa cítil, ako by som práve vyhral miliardu Eur. S radosťou a pokorou som Zuzke odpovedal: „Bude mi potešením pripojiť sa k profesionálom.“

Začiatky u profesionálov boli veľmi ťažké. Učenie sa nových choreografií, nové figúry zamerané hlavne na techniku a precízne vedenie partnerky. A to všetko skĺbiť na hudbu. Úvod bol u mňa zlomový, pretože sa mi začali vynárať myšlienky: „Som tu správne? Čo tu robím? Veď na to nemám. Pozri sa, ako tancujú ostatní. Oni sú úplne iná liga ako ty!“

A po troch mesiacoch som sa ocitol na prvej súťaži. Vedel som, že skončím medzi poslednými a tak sa aj stalo. Prehra, v ktorej som videl výhru v tom, že som vedel, na čo sa mám sústrediť a pracovať na tom. Začali aj prvé individuálne hodiny s lektormi, kde som začal dostávať hodnotné informácie, ktoré som potreboval. Začal som ísť hlbšie do tanca, do tanečného zmýšľania a žitia.

Prišli aj tri tvrdé pády v podobe rozídenia sa s tanečnými partnerkami. Bol to rok času, kedy som viac tancoval sám, ako s niekým. No aj tu som videl istú výhodu, výhodu v pracovaní na sebe a vo vytrvalosti. Po roku prišla štvrtá partnerka, s ktorou tvoríme tanečný pár dodnes.

Prvé úspechy prišli po dvoch rokoch intenzívneho trénovania, čo som sa pripojil k profesionálom. V roku 2012 som sa stal majstrom Slovenska v plesových choreografiách a vicemajster v Česku, v roku 2013 bronzové umiestnenie na Slovensku a piate miesto v Česku. Posledná medaila bola v štandardných tancoch zakončená striebrom. Profesionálne som odišiel za mojej najväčšej slávy kvôli rodinným a pracovným dôvodom. 

Po troch rokoch, kedy moje vnútro chcelo opäť začať tancovať, ale už nie profesionálne, ale cestou životného štýlu, som začal s tanečnou partnerkou chodiť na kurzy salsy a bachaty. Po úvodnej hodine k nám prišla Zuzka (nie, nie je to tá istá osoba ako z úvodného kurzu spoločenských tancov :D) a povedala nám, že nás presúva k pokročilejším. Mňa to naštartovalo na sebe opäť pracovať a tentokrát si už začať tanec užívať, čo pravidelne zažívam (nielen) na latino párty.

Potom však prišiel celosvetový lockdown, ktorý sa týkal aj tanečných kurzov. Tanec mi začal veľmi chýbať a tak som sa rozhodol nájsť si alternatívu v podobe tancovania sólo. Za krátky čas som opäť rozšíril svoje tanečné portfólie a vtedy mi to všetko začalo dávať zmysel. Zmysel v tom, že som začal tancovať z druhého konca, a to najskôr viesť partnerku cez choreografie, ktoré sa skladajú z figúr a až nakoniec som bol ja, čo mám robiť v tanci. A preto vzniklo LATINO FREESTYLE, ktorého cieľom je od začiatku viesť tanec od seba, objaviť svoje tanenčné ja a začať nielen tancovať, ale tancom aj žiť.

Tento e-book o koncepte tancovania v 5-tich krokoch je hlavne o tom, aby ti tanec dával ucelený nadhľad.

Ubezpečujem ťa, že slovo TECHNIKA tam nie je. Ide o niečo sofistikovanejšie, dômyselnejšie, ako len o techniku. Technika nie je všetko. V tanci sú dôležitejšie aspekty, ktoré jedna na druhú nadväzujú. A pravdepodobne ti teraz víria myšlienky, čo predstavujú jednotlivé písmená.

Vďaka tomuto konceptu budeš presne vedieť, čo má tanec obsahovať a čo je na tom ešte fantastickejšie, že nie je možné preskočiť ani jedno písmenko z tohto konceptu. Prečo? Lebo už to nebude o tanci, ale o niečom inom 🙂  Nehovoriac o tom, že týmto sa odlíšiš od väčšiny tých, ktorí tancujú a majú tanec ako životný štýl. Ak budeš na párty, alebo na nejakom kurze, všimni si, že iba málo ľudí sa pri tanci usmieva, užíva si ho do sýtosti a svojím prístupom sa chtiac-nechtiac sabotujú. Neukazujú tanec taký, aký má byť, hoci vedia veľa tanečných figúr, či už sólo, alebo v páre.

Aký názor na to majú prví ľudia, ktorým som odhalil tajomstvá konceptu tancovania?

Tu je ich úprimný názor:

Oceňujem Tomášove nasadenie a vynaliezavosť pri príprave tohto tanečného e-booku. Páči sa mi jeho netradičný a zaujímavý nápad prepojiť celý projekt s afirmáciami ☺️ Je to veľmi motivačné a kvalitne spracované, určite odporúčam každému, kto má rád tanec! 😊
Kristína O.
Waaaw, to je paráda! Plne s tebou súhlasím, s každou jednou vetou. Perfektne si opísal tanec a všetky kroky k nemu.
Mária Frochlichová
Po vypočutí si audionahrávky od Tomáša máte pocit, že vás prostredníctvom hovoreného slova vťahuje do myšlienok, ktoré pomôžu nášmu JA, aby doplávalo k rozhodnutiu naučiť sa tancovať. Ak si po vypočutí prečítate aj e-book, navodí vo vás pocit, že stačí spojiť príjemné s užitočným a spravíte pre seba naozaj veľa a nielen pre seba, ale aj pre svoje zdravie a rozvoj osobnosti v zmysle konceptu krokov, cez ktoré vás Tomáš prevedie. Pre človeka, ktorý sa chce naučiť tancovať, určite prinesie tento tanečný produkt motiváciu ako začať a dodá odvahu, zmysel a príležitosť ako myšlienku, a pohyb tanca správne uchopiť. Na záver už len zostáva odporučiť spomenutý e-book pre všetkých ľudí, ktorí majú odhodlanie, chuť a energiu k tancu.
Vladimíra S.

A tu je zhrnutie, čo všetko získaš: 

 • odhalenie konceptu tancovania, ktorý v sebe skrýva T-A-N-E-C (v hodnote 11 €)
 • BONUS č. 1 (v hodnote 11 €):
  AUDIONAHRÁVKA (tip: vypočuj si ju ako prvú)
 • BONUS č. 2 (v hodnote 11 €):
  GRAFICKY SPRACOVANÝ 5-KROKOVÝ SYSTÉM TANCOVANIA NA JEDNEJ STRANE (tip: vytlač si tento A4 plagát farebne, najlepšie zalaminovať kvôli trvácnosti a nalepiť na viditeľné miesto doma)
 • BONUS č. 3 (v hodnote 7 €):
  TANEČNÉ AFIRMÁCIE (vrátane unikátnej afirmácie) NA SAMOSTATNEJ STRANE (tip: vytlač si tieto afirmácie farebne na A4, najlepšie zalaminovať kvôli trvácnosti a nalepiť na viditeľné miesto doma)

Na tento e-book so všetkými bonusmi dávam 7-dňovú záruku vrátenia peňazí, pokiaľ ti nič nedá a budeš to považovať za stratu času.

Napíš mi, a ja ti peniaze bez otázok vrátim späť.

Som presvedčený o tom, že si tento nový koncept zamiluješ a začneš
5-krokový systém aplikovať hneď do praxe.

Možno sa pýtaš, či je to pre teba, hoci už máš (alebo nemáš) tanečné skúsenosti.

Poďme sa na to pozrieť:  

 • je pre tých, ktorí vnímajú tanec ako životný štýl
 • je pre tých, ktorí začínajú s tancom, alebo si prešli viacerými kurzami
 • je pre tých, ktorí chcú mať inovatívne postupy a výsledkom im je užívanie si tancovania na vyššej úrovni
 • nie je pre tých, ktorí si myslia, že vedia úžasne tancovať
 • nie je pre tých, ktorí si myslia, že o tanci všetko vedia

Celková hodnota e-booku vrátane všetkých bonusov je 40 €.

Keďže si práve tu, mám pre teba prichystanú časovo obmedzenú výnimočnú príležitosť.

 

A teraz zbystri pozornosť,

pretože e-book so všetkými bonusmi je teraz pre teba

vo výraznej zľave 93 %

Už asi počítaš, koľko to vlastne je z celkovej hodnoty. Všetko je to vo výrazne nízkej cene, pokiaľ to stihneš do časového limitu, ktorý za chvíľu končí. Preto objednaj teraz, a neprídeš tak o možnosť získať tento jedinečný koncept tancovania so všetkými bonusmi vo výraznej zľave. 7 €, za ktoré môžeš mať 3 kávy, alebo 5 litrov benzínu, ktoré sú na chvíľkové potešenie, ale e-book s bonusmi budeš mať nastálo.

Čo stratíš, keď nezískaš tento e-book so všetkými bonusmi?

 • tvoje tancovanie bude len okolo učenia sa figúr, techniky a aplikovaní ich na párty 
 • neodlíšiš sa od ostatných, nakoľko používajú zaužívané tanečné vzorce
 • nebudeš vedieť, čo je tajná prísada, vďaka ktorej je tanec tancom
 • nezistíš, ako funguje tanec v ucelenom koncepte
 • nebudeš vedieť sa pozerať na tanec z nadhľadu
 • môžeš na to prichádzať roky štýlom pokus-omyl, ale nie je záruka, že na to aj prídeš

Tvoje rozhodnutie vydať sa inou cestou, akú T-A-N-E-C ponúka, je tou správnou cestou uchopiť tanec v jeho sofistikovanosti, dômyselnosti, precíznosti a veľkoleposti.

Najväčšou výhodou je, že tento systém možno použiť na akúkoľvek oblasť života. 🙂

TERAZ JE ČAS ROZHODNÚŤ SA !

Toto je moment, ktorý delí aktívnych od neaktívnych.

Po uplynutí časomiery už nebude možné získať tento tanečný e-book s troma bonusmi za takýchto podmienok. Preto konaj rýchlo, lebo čas sa neúprosne blíži k nule.

» OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR «